Kategorie
Aktualności

Sytuacja rynku nieruchomości

Pierwotny rynek mieszkaniowy w Polsce jest rynkiem szczególnym. Przede wszystkim należy zauważyć na specyfikę polskiego rynku ogólnie. Pierwszorzędnie zauważalne jest to, że polska gospodarka dopiero od 30 lat funkcjonuje w wolności.

Wcześniej przez rokiem 1989 ustrój państwa był socjalistyczno – komunistyczny co niosło za sobą wiele generalnych konsekwencji. Rynek był centralnie sterowany przez organy władzy z tego względu ograniczano działania, a przez to jego potencjał pozostawał znacząco ograniczony. Tak samo ograniczony był dostęp do materiałów budowlanych.

Kategorie
Aktualności

Swoboda korzystania z mieszkania

Wybór danego lokalu oraz jego wielkość jest determinowana przez indywidualne potrzeby i uzależniony od danej sytuacji życiowej klienta. Zawsze większy lokal powoduje większą swobodę korzystania z przestrzeni.

Z drugiej strony jego wysoka cena ze względu na duży metraż może być również lokatą kapitału. Podsumowując; największym zainteresowaniem cieszą się mieszkania między 41 m2 a 50 m2.

Kategorie
Aktualności

Zaufanie do dewelopera, a zakup mieszkania

Ludzie muszą mieć zaufanie do dewelopera. Deweloper musi cieszyć się powszechnym zaufaniem publicznym. Jest to spowodowane faktem, że zakup mieszkań na rynku pierwotnym odbywa się często na etapie planowania danej inwestycji deweloperskiej.

Co oznacza, że mieszkanie kupowane jest zazwyczaj zanim fizycznie powstanie. Lokowany jest kapitał nabywców na zasadzie zaufania. To pokazuje, że na deweloperze spoczywa wysoka odpowiedzialność.

Kategorie
Aktualności

Miejskie mieszkania pełne zieleni

Mieszkania o jakich marzysz to połączenie miejskiej stylistyki i naturalnego spokoju. Mieszkania powinny znajdować się blisko miasta, ale i być blisko natury. My posiadamy w swojej ofercie i jedno i drugie.

Wybór naszych mieszkań to współgranie zieleni i miejskich budynków. Mieszkania naszej oferty to mieszkania pełne zieleni. U nas zamieszkasz tak jak marzyłeś!

Sprawdź nas – zapraszamy!

Kategorie
Aktualności

Nowe mieszkania pod Poznaniem

Jeśli chcesz kupić nowe mieszkanie które będzie umiejscowione niedaleko Poznania a jednocześnie zapewni Ci komfort i ucieczkę od gwaru ulic stolicy Wielkopolski koniecznie zapoznaj się z ofertą mieszkań na Osiedlu Poznańskim.

Osiedle Poznańskie ma do zaoferowania wszystkim zainteresowanym nowoczesne, przestronne mieszkania w bardzo ciekawej cenie. To świetna alternatywa dla drogich mieszkań w centrum. Mieszkania pod poznaniem z pewnością są tańsze jednak nie mniej komfortowe, przyjemne i bezpieczne. Sprawdź sam nową inwestycję Osiedle Poznańskie.

Kategorie
Aktualności

Mieszkania z rynku pierwotnego czy wtórnego?

Gdzie lepiej kupić mieszkanie? Z rynku wtórnego czy jednak pierwotnego? Gdzie znajdę lepsze okazje? Odpowiedzi na te pytania nie są łatwe. Każdy powinien to indywidualne rozpatrywać.

Rynek pierwotny ma to do siebie, że możemy nabyć mieszkanie nowe które wcześniej nie było zamieszkane. Najczęściej mamy odpowiednią gwarancję i wiemy, że nie powinno być żadnych dodatkowych kosztów których nie przewidzieliśmy.

Kategorie
Aktualności

Prowadzimy sprzedaż nowych mieszkań w Poznaniu

Jeżeli szukasz idealne propozycji cenowej na zakup mieszkania to my mamy dla Ciebie taką przygotowaną. Sprawdź naszą ofertę cenową na nowe mieszkania pod Poznaniem. Zapraszamy do kontaktu.

Oferujemy nowe mieszkania na sprzedaż w bardzo dobrej cenie. Dobra lokalizacja to z pewnością jeden z atutów naszego osiedla. Jest ich jeszcze wiele – jak chcesz poznać je wszystkie to skontaktuj się z nami.

Kategorie
Aktualności

Bliźniaki od dewelopera

Sprawdź naszą ofertę – nowe bliźniaki bezpośrednio od dewelopera. Zamieszkaj pod Poznaniem w gminie Komorniki. Zapoznaj się z naszą ofertą cenową i skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży jeżeli interesuje Cię zakup nowego domu pod Poznaniem.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji i z chęcią odpowiemy na Twoje wszystkie pytania dotyczące naszej oferty nowych bliźniaków pod Poznaniem. To idealna oferta cenowa na rynku pierwotnym nieruchomości w Poznaniu. Odwiedź stronę i zapoznaj się z ceną nowych domów na sprzedaż!

Kategorie
Aktualności

Bliźniaki dostępne w naszej ofercie

Jeżeli chcesz mieć piękny dom to mamy propozycję nie do odrzucenia. Proponujemy nowe domy w zabudowie bliźniaczej w spokojnej okolicy pod Poznaniem. Zamieszkaj w Komornikach – tuż obok Poznania. Zobacz ofertę.

Nowe domy już czekają na swoich właścicieli. Nasze osiedle powstało z myślą o rosnącym zapotrzebowaniu na domy w zabudowie bliźniaczej pod Poznaniem. Odwiedź naszą witrynę zęby zapoznać się ze szczegółami oferty. Masz pytania? Zadzwoń!

Kategorie
Aktualności

Nowoczesne domy w dobrej cenie

Osiedle Owocowe zlokalizowane w Komornikach koło Poznania oferują domy jednorodzinne tak zwane bliźniaki w bardzo atrakcyjnej cenie. To super oferta dla osób ceniących wysoką jakość, praktyczność i spokój.

Osiedle zlokalizowane jest w niedalekiej odległości od Poznania więc dojazd do centrum stolicy Wielkopolski zajmuje zaledwie kilka minut. Dom wykonany jest w nowoczesnej technologii z wysokiej jakości materiałów. Wszystko to z zachowaniem rozsądnej ceny. Sprawdź szczegóły na ich stronie internetowej.